Alfaholicy – zlot Alfa Romeo 2016

Aktualności

Klub Alfa Romeo – Alfaholicy został załozony w 2005 roku z inicjatywy kilku miłośników Alfy Romeo, którzy szukali wygodnego medium do komunikowania się ze sobą. Powstało forum , które działa do dziś, i to dzięki niemu powstała idea zlotu ogólnopolskiego.

Tegoroczny zlot jest już 3. organizowanym przez Rafała Matlaka w okolicach Bielsko-Białej i odbędzie się w dniach 12-21 sierpnia 2016 roku. Pierwszy zlot w Bielsku odbył się okrągłe dziesięć lat temu. Z okazji tej rocznicy nadchodzący zlot musiał być niepowtarzalny. I będzie. Sam czas trwania to aż 9 dni, a lista atrakcji już jest wyjątkowo długa, są nimi m.in. koncert, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, zwiedzanie browaru Żywiec, karting i oczywiście rywalizacja na torze. Coraz większa popularność poprzednich zlotów zgromadziła rzesze sponsorów którzy przygotowali wyjątkowe atrakcje dla zlotowiczów.zlot2016

Trackday odbędzie się na Torze Fiat Auto Poland w Tychach. Alfaholicy wiedzą co wszyscy Alfiści lubią najbardziej – jazdę na zakrętach dlatego tego typu zawody są już tradycją. No i… rajd turystyczny realizowany wspólnie z Automobilklubem Cieszyńskim. Jest to bardzo fajny sposób uprawiania turystyki przy współpracy z autem. Uczestnicy dostają zadania rozsiane na mapie, ten kto pierwszy rozwiąże wszystkie zagadki zwycięża. Ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i uprawianie turystyki.

Na zakończenie zlotu jak zawsze odbędzie się rozdanie nagród przygotowanych przez naszych hojnych sponsorów. W tym roku do wygrania jest m. in. profesjonalny chip tuning, usługi, kosmetyki, bony rabatowe nawet o wartości 1000 zł.

Zapisy na zlot trwają do końca kwietnia, więc czasu jest niewiele. Zapraszamy wszystkich miłośników Alfy Romeo do uczestnictwa. Więcej informacji na naszym forum www.alfaholicy.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *